Tokio Marine HCC RS Feva National Championships

SCYC

Competitor List

 
Tally Fleet SailNo Club HelmName HelmSex CrewName CrewSex
1 Yellow 4682 Blackwater SC / Shustoke SC Nick Evans Male Oscar Cawthorne Male
2 Blue 6820 Burghfield SC Kate Newman Female Amalie Curtis Female
3 Red 89 Roa Island Boat Club Max Rawlinson Male Olivia Rawlinson Female
4 White 230 St Mawes / CVLSC Henry Hallam Male Alfie Sheahan Male
5 Yellow 337 HISC Andy Ramus Male Finn Ramus Male
6 Blue 368 Royal Lymington/CHPSC George May Male Kit Marlow Male
7 Red 501 Frensham SC Caitlin Morely Female Adelicia Lavander Female
8 White 502 Hollowell Ellen Morley Female Hazel McDonnell Female
9 Yellow 694 NBYC / RHYC Daisy Clabburn Female Gracie Joslin Female
10 Blue 783 Bowmoor SC Toby Banbrook Male Rhys Walker Male
11 Red 1478 RYLMC Theo Bell Male George Bell Male
12 White 148 HISC Rachel Harper Female Rosie Thompson Female
13 Yellow 1665 Rutland / Leigh and Lowton Jamie Tylecoat Male Tom Coates Male
14 Blue 2431 Rutland Ben Tylecote Male Oliver McKee Male
15 Red 2577 Datchet Water SC Jeremy Landon Male Henry Landon Male
16 White 3373 Restronguet SC / Chew Valley SC Sam Cox Male William De Jaeger Male
17 Yellow 3383 Guernsey YC Finlay Taylor-Milroy Male Max Coutanche Male
18 Blue 3746 Leigh and Lowton SC Alistair Coates Male Evie Coates Female
19 Red 3883 HISC Holly Mitchell Female Katy Fisher Female
20 White 3911 Leigh and Lowton SC / SCYC Nathaniel Pritchard-Jones Male Jake Faithfull Male
21 Yellow 4032 Bewl Sam Baker Male Ollie Tomkinson Male
22 Blue 4056 Royal Corinthian YC/Burnham SC/Blackwate Jemima Cook Female Abbie Wallace Female
23 Red 4102 Burghfield / Strarcross Clara Jones Female Anna Utting Female
24 White 4194 Reading SC / Burghfield SC Edward Day Male Archie Bourne Male
25 Yellow 4917 CVLSC Rosie Sheahan Female Susie Sheahan Female
26 Blue 4470 Chew Valley Lake SC Quinn Edmonds Male Fin Oliver Male
27 Red 4624 Great Moor SC/Royal Lymington YC Alice Davis Female Abby Hire Female
28 White 4631 Blackwater SC Squiddies Sophie Johnson Female Theo Aers Male
29 Yellow 4734 HISC Cam Mitchell Male Josh Stokes Male
30 Blue 4945 SSSC / Hartlepool Eilish Graham Female James Armstrong Male
31 Red 5000 Frensham Pond SC Ralph Nevile Male Kate Nevile Female
32 White 5279 Yorkshire Dales SC Esme Barraclough Female William Bailey Male
33 Yellow 5458 Magdalen College School Adrian Yung Male Ben Cavanagh Male
34 Blue 5459 Magdalen College School Dom Harrington Male Will Harrington Male
35 Red 5545 Windermere School Felix Stewart Male Theo Stewart Male
36 White 5552 Windermere School James Johnson Male Tom Johnson Male
37 Yellow 5627 Sevenoaks School Becky Caiger Female Jamie Elder Male
38 Blue 5675 Exe Sailing Club Sophie Raven Female Cerys Morgan Female
39 Red 5763 Bowmoor SC Katy Jenkins Female Sophie Van Thiel Female
40 White 5764 Yorkshire Dales SC Oliver Rayner Male Matthew Rayner Male
41 Yellow 5782 Frensham Pond Sailing Club Tom Ahlheid Male Tom Stratton-Brown Male
42 Blue 5847 Paignton SC Fin Gribbin Male Hugo Hedges Male
43 Red 5900 Queen Mary SC / Bough Beech SC Tess Sadowski Female Caspar Barton Male
44 White 6112 St Mawes SC Rose Hallam Female Tara Scully Female
45 Yellow 6168 Eastbourne Jason Andrews Male May Andrews Female
46 Blue 6171 Squiddies/Brightlingsea SC# Oscar Oldfield Male Tom Philips Male
47 Red 6186 Llandudno William Beaumont Male Nathan Williams Male
48 White 6199 RLymYC Freddie Fitzsimmons Male Henry Patten Male
49 Yellow 6200 HISC Freddie Fisher Male Gregan Bergman-Smith Male
50 Blue 6203 Guernsey SC Tabitha Dorey Female Emma Bloese Female
51 Red 6246 Newhaven and Seaford SC / Papercourt SC Harvey Jenkins Male Thomas Armstrong Male
52 White 6264 Sliverwing SC/Llandudno SC Joe Slipper Male Liam Farrell Male
53 Yellow 6272 Bough Beech SC / Welsh Harp SC/ Skz Sopo Jospeh Warwicker Male Max Steele Male
54 Blue 6300 Hayling Island SC Raulf Berry Male Olly Peters Male
55 Red 6309 Royal Harwich YC / Norfolk Broads YC Millie Deacon Female Milo Clabburn Male
56 White 6318 HISC Seumas Poppy
57 Yellow 6321 Royal Lymington YC Sam Webb Male Oliver Baddeley Male
58 Blue 6323 HISC Rupert Jameson Male Meggie Caldwell Female
59 Red 6351 Llandudno Freddie MscLaverty Male Keira Luke Female
60 White 6455 Royal Angelsey YC Tamsyn Green Female Tyler Green Male
61 Yellow 6505 Blackwater/Squiddies Ruby Andrews Female Sophie Foskett Female
62 Blue 6540 HISC Holly Fisher Female Amy Bowers Female
63 Red 6543 Guernsey Yacht Club Xavier Ellis Male Lily Parkes Female
64 White 6580 Royal Hospital School Max Shiel Male Gyr Balmer Male
65 Yellow 6589 Royal Hospital School Ben Woodcock Male Luke Pepper Male
66 Blue 6611 Blackwater SC Squiddies Marnie Aers Female Ellie Shelter Female
67 Red 6613 Tenby SC / Bowmoor SC Oscar Thompson Male Katherine Burgess Female
68 White 6680 TBYC / Squiddies Hannah Cole Female Lydia Stevenson Female
69 Yellow 6895 Draycote Water Sailing Club / Isle of Ma Teddy Dunn Male Imogen Wade Female
70 Blue 7000 Blackwater SC/Squiddies/ Hunts SC Joey Taylor Male Terry Hacker Male
71 Red 7054 Guernsey YC Hannah Jones Female Isabella Duquemin Female
72 White 7056 Castle Cove Sailing Club/Paignton Sailin Albus Cutbill Male Megan Rhodes Female
73 Yellow 7070 Draycote Water SC Millie Irish Female Kathryne Byne Draycote Female
74 Blue 7261 Royal Hospital School Imogen Palmer Female Muiris Capon-Telfod Male
75 Red 7292 Hayling Island SC / Frensham Pond SC Jakey Wood Male Tristan Ahlheid Male
76 White 7301 Paignton SC / SWYSA / Salcombe YC William James Male Ben Meek Male
77 Yellow 7355 Hailing Island SC/ Staunton Harold SC Pheobe Peters Female Ellie Rush Female
78 Blue 7464 Yorkshire Dales SC Beth Miller Female Tilda Brayshay Female
79 Red 7534 WV Braassemermeer/KWS/KRS Frisia Femme Rijk Female Silke Zuidema Female
80 White 7280 KWS/KWS Frisia Imme Rijk Female Bente Zuidema Female
81 Yellow 7402 Roei- en Zeilvereniging Gouda Laura Van Den Acker Female Femke Ven Den Berg Female
82 Blue 7359 St Mawes Sailing Club Josh Kendle Male Josh Lewis Male
83 Red 4888 HISC Libby Thompson Female Caitlin Williams Female
84 White 6154 HISC Laura Elms Female Ben Stokes Male
85 Yellow 6712 Dachet Josh Lyttle Male Oliver Hughes Male
86 Blue 5631 Rydal Penrhos School Ffleur Pierce Female Llion Morris Female
87 Red 3783 Pwllheli / CHIPAC Noah Wood Male Peter Wood Male
88 White 6830 CMYC Victoria Wilkes Female Daisy Hobbs Female
89 Yellow 6289 Tonbridge School Duncan Randall Male William Enskat Male
90 Blue 6296 Tonbridge School Henry Collins Male Marius Kobler Male
91 Red 6311 Sevenoaks School Charlotte Lo Male Liam Pfister Male
92 White 6305 Sevenoaks School Ali Macun Male Ferdinand Beier Male
93 Yellow 6939 Sevenoaks School Tom Hobbs Male Gaetan Buane Male
94 Blue 2752 CMYC Lauren Hetherington Female Emily Hetherington Female



Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com